Daňové poradenství

Hledáte odborného garanta pro účetní oddělení? Potřebuje konzultanta pro složitější daňové a účetní případy či daňovou kontrolu? Potřebujete někoho, kdo Vám pomůže s tím, jak vyplnit daňové přiznání? Pokud byla Vaše odpověď minimálně jednou ANO, jsme tu pro Vás. Velmi rádi Vám poskytneme tyto služby. Budeme Vám nápomocni při složitějších obchodních případech. Pomůžeme Vám při podání daňového přiznání. Budeme také Vaším mezičlánkem mezi účetní a managementem.

Samotné vedení a zpracování účetnictví nenabízíme. Můžeme Vám však díky našim zkušenostem poskytnout reference na účetní společnosti a malé účetní kanceláře.

Daňové poradenství je spoluprací na delší dobu. Naší zásadou je dlouhodobá spokojenost a důvěra klienta. Pokud se daří jemu, daří se i nám.

Mimo daňové poradenství můžeme být i Vaším partnerem pro všeobecná ekonomická rozhodnutí. Rádi Vám poskytneme i související ekonomické poradenství, k němuž nás předurčuje naše spolupráce a dlouholeté zkušenosti s klienty z různých oborů.

Při realizaci daňového poradenství se opíráme především o dlouholeté zkušenosti našeho daňového poradce Ing. Michala Linharta vedeného v Komoře daňových poradců pod číslem 2815. Naše působnost není limitována pouze velkými městy jako je Praha, Brno či Ostrava, daňové poradenství nabízíme na celém území České republiky.

Co spadá do daňového poradenství

Mezi základní činnosti daňového poradenství patří:

  1. zastoupení před správcem daně (na základě plné moci),
  2. podání daňového přiznání,
  3. kontrola účetnictví,
  4. optimalizace daňových povinností.

Mimo tyto činnosti, které spadají přímo do daňového poradenství, Vám můžeme poskytnout i jistý nadstandard. Díky spolupráci s klienty z různých oborů jsme získali mnohé zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Naše rady Vám mohou být nápomocny i při ekonomické činnosti Vašeho podniku.

V případě zájmu Vám poskytneme i daňové poradenství v mezinárodním obchodě, které mají mnoho specifických daňových souvislostí.

Máte-li nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat!