O nás

Dovolte, abychom se Vám představili. Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi v následujících oblastech:

Zkušenosti celého týmu RESEA se opírají především o tři partnery – Jakuba Tománka, Michala Linharta a Romana Hrnčiříka.

Ing. Jakub Tománek

 • technicko-ekonomický specialista na projekty odčitatelné položky výzkumu a vývoje a investiční dotace,
 • vzdělání dosaženo v technickém i ekonomickém oboru,
 • odčitatelné položce na výzkum a vývoj se intenzivně věnuje od roku 2007,
 • hodnoty: splnění svého slova, plná odpovědnost za výsledek, kvalitně odvedená práce, aktivní hledání řešení,
 • rychlý kontakt – tel.: 608 873 630, email: tomanek@resea.cz

Ing. Michal LinhartIng. Roman Hrnčiřík

 • dotační specialista a koordinátor dotačních projektů,
 • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,
 • praxe v oboru získávání veřejné podpory z EU a národních zdrojů od r. 2005,
 • hodnoty: zodpovědnost, odbornost, důvěryhodnost,
 • rychlý kontakt – email: hrncirik@resea.cz

Náš tým

Společnost RESEA disponuje sestavou zhruba 20 pracovníků na následujících pozicích:

 • projektový manažer,
 • garant technické dokumentace,
 • garant ekonomické části,
 • specialista technické dokumentace,
 • administrátor dotačních projektů,
 • asistentka daňového poradce,
 • účetní,
 • asistentka společnosti.

Proč spolupracovat právě s námi?

Nikdy nic nepíšete

Vytvoříme za Vás veškerou potřebnou dokumentaci. Základem našeho týmu jsou specialisté technické dokumentace vzdělaní v technických, přírodovědných a IT oborech, kteří jsou schopni připravit za Vás kompletní technickou dokumentaci k Vašemu projektu. Disponujeme rovněž zkušeným daňovým poradcem a týmem účetních, kteří se postarají o ekonomické podklady. Dokážeme tak pochopit veškeré technické, daňové i účetní souvislosti Vašeho projektu s ohledem na daný druh podpory a sejmout z Vás břímě zdlouhavé administrativy. Vy vyvíjíte, my Vám zajišťujeme dokumentaci k financování Vašich projektů.

Víme, co děláme

Za více než 10 let našeho fungování v oblasti odčitatelné položky na výzkum a vývoj a dotačního poradenství jsme nasbírali řadu zkušeností s různými druhy projektů – malými a jednoduchými pro lokální firmy i velkými a složitými pro nadnárodní koncerny. Zvládli jsme realizovat projekty v široké škále oblastí od strojírenství a IT až po elektrotechnickou, chemickou, metalurgickou, potravinářskou či textilní výrobu. S každým dalším rokem našeho fungování díky novým projektům rostou zkušenosti i odbornost našeho týmu.

Zakládáme si na osobním přístupu a otevřenosti

Naše činnost je založena na osobním kontaktu s klientem. Veškeré kroky naší práce jsou Vám osobně vysvětleny, jednání jsou základem pro tvorbu dokumentace. Pravidelně zjišťujeme Vaši zpětnou vazbu na naši práci a na jejím základě průběžně upravujeme parametry vzájemné spolupráce, aby pro Vás byly optimální. Neschováváme se před odpovědností. Na našem webu naleznete přímý kontakt na všechny odpovědné pracovníky až po jednatele, které můžete v případě potřeby kontaktovat.

Neopustíme Vás v případě kontroly

Financování výzkumu, vývoje a inovací s sebou nese riziko kontroly státní správy (finančního úřadu, řídicího orgánu dotačního programu apod.). Za svou prací si vždy stojíme a po celou dobu případné kontroly Vám poskytujeme plnou součinnost. Své dílo si před kontrolním orgánem obhájíme. Úspěšně jsme absolvovali kontroly u řady našich projektů, dokážeme rovněž pomoci v případě obhajoby projektu, na jehož tvorbě jsme se nepodíleli.

Myslíme na Vás

Spoluprací v některé z našich oblastí naší činnosti to pro nás nekončí. Pravidelně Vás informujeme o nových možnostech financování Vašich projektů. Orientujeme se v různých formách podpory výzkumu, vývoje a inovací, dokážeme tak propojovat Vaše vize a záměry s reálnými formami podpory. Můžete se tak v klidu soustředit na své podnikání, kalendář příležitostí k financování výzkumu, vývoje a inovací ohlídáme za Vás.

Nezavazujeme si Vás

Naše smlouvy nejsou časově ohraničeny a nenutí Vás s námi spolupracovat po předem určenou dobu. Snažíme se, abyste s námi byli spokojeni a naše spolupráce probíhala co nejdéle. Za tímto účelem průběžně zjišťujeme Vaši zpětnou vazbu a operativně řešíme jakoukoliv vzniklou situaci. Pokud s námi i přesto nejste spokojeni a nedokážeme nalézt oboustranně akceptovatelné řešení, naše smlouva Vás k pokračování spolupráce nenutí.

Pomáháme ostatním

V našem týmu nezapomínáme na ty, kteří potřebují naši společnou pomoc a podporu. Částí našich výnosů pravidelně přispíváme na různé nadační fondy, charitativní organizace a sport. Více informací naleznete v sekci Podporujeme.

Ale nejlepší bude, když se přesvědčíte sami. Na spolupráci s Vámi se těší celý tým společnosti RESEA s.r.o.

RESEA – Váš spolehlivý partner v oblastech: odčitatelná položka na výzkum a vývoj, dotace, daňové poradenství, investiční pobídky a veřejné zakázky.