Firmy neuplatňující VaV

Provádíte ve Vaší společnosti výzkum a vývoj? Víte co je odečitatelná položka? Nevíte si rady se zvýhodněním výzkumu a vývoje? Není pro Vás výklad daňového zvýhodnění jednoznačný?

Jsme tu pro to, abychom tyto záležitosti vyřešili za Vás!

Rádi Vás složitým procesem daňového zvýhodnění výzkumu a vývoje provedeme. Vypracujeme kompletní dokumentaci projektu nezbytnou pro uplatnění odčitatelné položky a zároveň identifikujeme všechny relevantní daňově uznatelné náklady. Díky tomuto procesu můžete investované finance do výzkumu a vývoje uplatnit „dvakrát“.

Nebojte se finančních úřadů

Pokud nechcete provádět daňové zvýhodnění výzkumu a vývoje kvůli kontrole finančního úřadu, rádi Vás tohoto „strachu“ zbavíme.

Všechna jednání s finančním úřadem obstaráme za Vás. Svou práci obhájíme, v opačném případě poneseme plnou zodpovědnost.

Výzkum a vývoj může probíhat i Ve vaší výrobní hale Výzkum a vývoj může probíhat i Ve vaší výrobní hale

Sestavení projektu

Veškerou agendu týkající se sestavení a uplatnění odpočitatelné položky na výzkum a vývoj (nebo také na vědu a výzkum) od vytvoření kompletní dokumentace po identifikaci veškerých daňově uznatelných nákladů vykonáme za Vás. Z Vaší strany bude třeba pouze malá součinnost, která by u velkých firem neměla přesáhnout cca 20 hodin ročně a u menších firem cca 10 hodin ročně.

Celou dokumentaci projektu si nakonec odsouhlasíme s odpovědnou osobou ve firmě. To proto, abychom odstranili nepřesnosti vzniklé při vzájemné komunikaci.

Díky konzultaci zajistíme naprostou relevantnost informací. My také zaručíme, že bude projekt sestaven v odborné terminologii, která je nezbytná.

Odečitatelnou položku na VaV lze uplatnit i při vývoji nového výrobního postupu Odečitatelnou položku na VaV lze uplatnit i při vývoji nového výrobního postupu

Kontrola projektu

Každá firma má možnost kontroly projektu na finančním úřadě ještě před jeho samotným předložením. Tato kontrola je však velmi zdlouhavým procesem. Může se protáhnout i na šest měsíců. Proto tuto kontrolu nedoporučujeme.

Rádi Vám po zpracování projektu poskytneme prohlášení, že projekt splňuje podmínky pro uplatnění odčitatelné položky na výzkum a vývoj. Uplatnění projektu na finančním úřadě již nebude nic bránit.

Kontaktujte nás pro nezávazné zpracování vstupního posouzení!