Firmy uplatňující VaV

Uplatňujete ve své firmě daňové zvýhodnění výzkumu a vývoje? Jste si jisti, že odečítáte veškeré možné položky odčitatelné od základu daně?

Obraťte se na nás, pomůžeme Vám využít daňové zvýhodnění s maximálním efektem!

Díky naší pomoci budete moci uplatnit opravdu maximum daňově uznatelných nákladů. Optimalizujeme Vaše současné daňové zvýhodnění tak, abyste dosáhli maximálních možných výsledků. Přeneste na nás veškerou Vaši agendu a zjednodušte si tak život!

Daňový odpočet na výzkum a vývoj je uplatňován v řadě oblastí strojírenství, jedním z nich je i výroba zemědělské techniky Daňový odpočet na výzkum a vývoj je uplatňován v řadě oblastí strojírenství, jedním z nich je i výroba zemědělské techniky
Daňový odpočet na výzkum a vývoj je uplatňován v řadě oblastí strojírenství, jedním z nich je i výroba zemědělské techniky

Proč si nechat dělat daňové zvýhodnění od profesionálů?

Spolupráce s námi Vám přinese výraznou časovou úsporu, zvýší Vaši odčitatelnou položku a poskytne Vám garance v případě kontroly finančního úřadu.

Součinnost Vaší firmy bude jen zlomkem času, který byste věnovali celému procesu sami. Ve velkých společnostech doba strávená s námi nepřesáhne více než 15-20 hod. ročně, u malých společností bude stačit spolupráce v rozsahu přibližně 10 hod. ročně.

Kooperace se většinou týká především osoby ředitele či vedoucího výzkumu a vývoje a zaměstnance účtárny.

Kontaktujte nás pro nezávazné zpracování vstupního posouzení!

Pro naše klienty děláme opravdu vše. Specializujeme se především na maximalizaci výsledného efektu odčitatelné položky pro každou z firem. Pokud bude úspěšný náš klient, povede se dobře i nám.

Po našem odborném zásahu do již prováděného odpočtu bývá odečitatelná položka výzkumu a vývoje několikanásobně vyšší.