Obchodník

Co děláme a jak to u nás chodí?

Jsme RESEA a pomáháme firmám ušetřit náklady na výzkum a vývoj! Takže rozumíme jak technické náplni projektů, tak ekonomice a daňovým souvislostem. Jsme parta inteligentních lidí, specialistů v dané oblasti. Práce nás baví a máme smysl pro humor Také proto se několikrát za rok scházíme na firemním teambuildingu. Nejdůležitější naší hodnotou je však dodržení svého slova. A to jak ve vztahu ke klientům, tak sami k sobě. Výstupy práce připravujeme s důrazem na vysokou kvalitu. Cítíme silnou zodpovědnost za výsledek, který od nás naši klienti očekávají.

Samozřejmě, že ne všichni rozumíme všemu. Každý plníme svoji roli. Analytici výzkum a vývoj popisují a účetní daňovou úsporu počítají. No a obchodníci prodávají naši práci klientům – průmyslovým a IT firmám. Takže obchodník nakonec rozumí vlastně všemu, ale jenom tak snesitelně. Aby klienta zaujmul, ale nezahltil zbytečnými detaily.

Co u nás dělá obchodník?

Obchodníci u nás jsou dvojího typu. Někteří se spokojí s navoláváním schůzek, třeba studenti nebo maminky na mateřské. Těm umožňujeme práci v čase, který jim vyhovuje, klidně i z domu. I když občas vypadnout do kanclu mezi lidi je přece taky fajn, ne? Jiní zase chtějí spíše do terénu, přímo ke klientovi. Pořádné peníze se totiž vydělávají tam. Takový obchodník odbaví v kanclu to nejnutnější, zejména si domluví schůzky. Hlavní část své práce pak tráví cestováním po České a Slovenské republice (jsme mezinárodní ) a klábosí s vlastníky, jednateli a řediteli firem při popíjení dobré kávičky.

A jak bys to chtěl/a Ty? Zkusíš to u nás jako obchodník/ce? Pokud ano, je důležité, abys měl/a kuráž na to zvednout telefon a domluvit sobě nebo kolegovi schůzku. Databázi klientů máme vlastní, s většinou z nich jsme dlouhá léta v kontaktu. Měl/a bys být odolný/á, nesmí Tě srazit do kolen odmítnutí, neúspěch. Podporou Ti bude náš jednatel, který z Tebe vymáčkne maximum Občas umí být až krutě upřímný, ale je férový. A má ze všech lidí ve firmě největší zájem na tom, aby se Ti jako obchodníkovi/ci dařilo. Protože když budeš úspěšný/á Ty, bude se dařit nám všem. Takže jednatel Ti určitě bude hodně pomáhat.

Pokud Tě inzerát zaujal, napiš nám a domluvíme se! Už se na Tebe těšíme

Zaujala tě pracovní pozice?

Pokud myslíš, že splňuješ podmínky a práce u nás Tě bude bavit, pak budeme rádi, když nám pošleš své CV. 

Jak ses o naší nabídce dozvěděl/a?*
Místo pro životopis*
Místo pro další přílohy