Obchodní asistent

Pracuješ v call centru a už Tě nebaví volat lidem, kterým nechceš, nebo kteří o Tvůj telefonát nestojí? Tak pojď telefonovat k nám!

U nás voláme jenom šéfům firem, jednatelům a ředitelům. Takže lidem na úrovni. Zpravidla s Tebou budou jednat slušně a s respektem. Databázi klientů máme vlastní, s většinou z nich jsme dlouhá léta v kontaktu.

Prodáváme speciální daňovou službu. Tvým úkolem bude domluvit našemu jednateli schůzku. A když se schůzka podaří, dostaneš navíc odměnu.

Jsme RESEA a pomáháme firmám ušetřit náklady na výzkum a vývoj! Takže rozumíme jak technické náplni projektů, tak ekonomice a daňovým souvislostem. Jsme parta inteligentních lidí, specialistů v dané oblasti. Práce nás baví a máme smysl pro humor. 😀 Také proto se několikrát za rok scházíme na firemním teambuildingu. Nejdůležitější hodnotou je pro nás dodržení svého slova. A to jak ve vztahu ke klientům, tak sami k sobě. Výstupy naší práce připravujeme s důrazem na vysokou kvalitu. Cítíme silnou zodpovědnost za výsledek, který od nás klienti očekávají.

Pokud Tě inzerát zaujal, napiš nám a domluvíme se! Už se na Tebe těšíme 👍

Zaujala tě pracovní pozice?

Pokud myslíš, že splňuješ podmínky a práce u nás Tě bude bavit, pak budeme rádi, když nám pošleš své CV. 

Jak ses o naší nabídce dozvěděl/a?*
Místo pro životopis*
Místo pro další přílohy